Wybierz język:
  • pl_pl
  • FR_FR
  • GB_EN
  • de
  • it
  • bg
  • ro

Praca

Firma Justa jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, które nieprzerwanie istnieje w branży okiennej już od 1992 roku. Tworzymy zespół ludzi, w którym realizacja celów firmy jest równie ważna jak koleżeńskie relacje i wzajemne wsparcie. Jeżeli chcesz pracować w gronie doświadczonych specjalistów, rozwijać swoje umiejętności i na co dzień mieć dobre samopoczucie - zapraszamy do nas.

Obecnie poszukujemy na stanowisko:

Pracownik produkcji okien

Opis stanowiska:

Do zadań należeć będzie przygotowanie i montowanie okien z elementów składowych, optymalne wykorzystanie materiałów produkcyjnych, utrzymywanie wysokiej jakości produktów - zgodnie z wytycznymi technologicznymi oraz dbanie o porządek na stanowisku pracy.

- posiadasz zdolności manualne,
- umiejętność pracy w zespole i samodzielnie,
- jeżeli posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane).

Oferujemy:

- stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
- jednozmianowy system pracy
- wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,
- zatrudnienie na umowę o pracę,
- możliwość uczestniczenia i współtworzenia sukcesu firmy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: kadry@justa.pl z dopiskiem "Kosztorysant - technolog aluminium".  Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.