Selectaţi limba saitului . . . . . .

Sunteţi în: Acasă / Știri

mărime text: A A A
Feroneria activPilot ca dotare standard a ferestrelor
Powiększ

De la începutul lui februarie noul standard în ferestrele pvc îl reprezintă feroneria activPilot de la firma Winkhaus.

activPilot reprezintă un sistem nou, inovatorde feronerie. În acesta au fost implementate o serie de facilităţi care sporesc confortul şi siguranţa de utilizare. Feroneria activPilot se deosebeşte de asemenea şi prin designul atractiv.

 

Confort

Capul octangular pentru închidere permite ajustarea facilă – manuală a presiunii. Înfiletând capul, puteţi diminua presiunea aripii de fereastră pe ramă în timpul verii, iar în timpul iernii – o puteţi mări. activPilot este singurul sistem de feronerie din lume dotat cu acest mod de închidere.

 

Siguranţă

Feroneria activPilot se deosebeşte prin bolţurile în formă de capuri octagonale. Capurile pot conlucra cu clemele standard sau cu cele antiefracţie. Cu cât există mai multe cleme, cu atât mai mare este rezistenţa ferestrei la efracţie. Acest sistem oferă libertatea de alegere: nivelul standard de protecţie al ferestrei poate fi mărit, în cazul în care este necesar, la clasa 1 sau clasa 2 de rezistenţă la efracţie. Este suficient să schimbaţi numărul corespunzător de cleme şi să montaţi o încuietoare certificată cu cheie. Acest fapt este posibil chiar şi după mulţi ani de utilizare a ferestrei.

 

Design atractiv

Clemele pentru ramă şi balamalele fac referire la cele mai recente trenduri de design. Marginile rotunjite sunt foarte elegante şi pot fi spălate cu uşurinţă.

 

În cazul în care apreciaţi confortul şi siguranţa trebuie să alegeţi noua feronerie activpilot de la firma Winkhaus.

 

odsłon: 3020   2013-06-13
Okna otwierane na zewnątrz
Powiększ

W związku z powiększającym się zainteresowaniem klientów z Wielkiej Brytanii oraz Irlandii wprowadziliśmy do naszej oferty okna otwierane na zewnątrz.

Więcej informacji dotyczących okien otwieranych na zewnątrz znajdą państwo na stronie: Okna otwierane na zewnątrz

odsłon: 2125   2012-11-22
Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki

Zrealizowano projekt Przygotowanie Planu rozwoju eksportu dla Firmy „JUSTA BIS” S.C. w ramach Działania 6.1 „Paszport do Eksportu” Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Więcej informacji w pliku: Fundusze europejskie-Przygotowanie Planu rozwoju eksportu

odsłon: 2455   2012-05-26
Energooszczędny system dla stolarki aluminiowej

Wprowadziliśmy do oferty nowy system profili aluminiowych, skierowany do inwestorów poszukujących rozwiązań wyjątkowo energooszczędnych. STAR - bo tak nazywa się ten trójkomorowy system - charakteryzuje doskonała izolacyjność termiczna.

STAR, to system okienno-drzwiowy o współczynniku izolacyjności termicznej: Uf w przedziale 0,6-1,23 W/m2. Posiada szereg nowatorskich rozwiązań, m.in.: innowacyjny system odprowadzenia wody z konstrukcji (brak widocznych elementów zaślepiających otwory odwodnieniowe). W drzwiach wszystkie okucia (zamki, zawiasy, blachy zaczepowe) mocowane są bezpośrednio do ścianek aluminiowych profila ( bez mocowania do przekładek termicznych). Możliwa do uzyskania jest taka sama wysokość dolnego elementu w stałej witrynie i w drzwiach.

odsłon: 2159   2012-05-16
Przygotowanie Planu rozwoju eksportu dla firmy

W związku z pozytywną oceną wniosku o dotację w I etapie 6.1 POIG zwracamy się z prośbą o przesyłanie ofert do zapytania ofertowego zamieszczonego w poniższym linku: Zapytanie ofertowe

Zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty handlowej na planowany zakup zewnętrznej usługi doradczej w zakresie opracowania Planu Rozwoju Eksportu w ramach Działania 6.1 „Paszport do eksportu” osi priorytetowej 6 Polska gospodarka na rynku międzynarodowym Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007 – 2013 prowadzonego na podstawie przepisów rozporządzenia Ministra Rozwoju Regionalnego z dnia 7 kwietnia 2008 r. w sprawie udzielania przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości pomocy finansowej w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, 2007-2013 (Dz.U. nr 68, poz. 414 z póź. zm.).

odsłon: 2423   2012-02-28
Stolarka aluminiowa - aktualna oferta w serwisie www
Powiększ

W naszej ofercie oprócz okien i drzwi z pvc VEKA, posiadamy również stolarkę aluminiową. Szeroki wachlarz produktów, które wytwarzamy z profili aluminiowych przedstawiamy w zakładce "Stolarka aluminiowa".


Konstrukcje aluminiowe produkowane w naszej firmie powstają na bazie elementów dostarczanych przez renomowanych producentów systemów aluminiowych, do których trzeba zaliczyć firmy ALIPLAST oraz ALUSYSTEM.

odsłon: 3422   2011-10-05
Nowe maszyny do produkcji okien pvc
Powiększ

Z początkiem roku firma Federhenn zaczęła prace związane z instalacją nowych maszyn mających podnieść moce produkcyjne oraz zwiększyć precyzję podczas procesu produkcji okien.

Celem jaki przyświecał nam przy zakupie nowych maszyn było przedewszystkim podniesienie poziomu zoptymalizowania procesu produkcji okien pvc. Firma Federhenn, która słynie z najwyższej jakości maszyn nie bez przypadku została wybrana jako dostawca nowych maszyn. Nasza firma postrzegana jest przez klientów jako producent okien i drzwi spełniający najwyższe kryteria jakościowe w związku z tym nie moglibyśmy sobie pozwolić na zakup maszyn o słabych parametrach. W tym momencie po okresie konfiguracji możemy z dumą powiedzieć, że inwestycja w maszyny Federhenn spełniła nasze wymagania.

Dla klientów detalicznych oraz hurtowych zakup ten przynosi wymierne korzyści, głównie w postaci skrócenia terminu realizacji.

Centrum tnąco-obróbcze BSA 160: przyspiesza cięcie profili, frezuje otwory konstrukcyjne, wykonuje znaczniki pod zawiasy

 

Automat mocujący wzmocnienia stalowe DSA 1600: pobiera profil, dokręca wzmocnienia stalowe, wypuszcza podajnikiem gotowe elementy, zapewnia odpowiednio solidne mocowanie stali do profila.

 

odsłon: 3043   2011-05-17
Szyby CLIMATOP ONE 0,4 oraz CLIMATOP ONE 0,5 do okien energooszczędnych - Alpha

W ostatnich dniach wprowadziliśmy do oferty dwa nowe zestawy szyb do okien energooszczędnych w systemie Alpha. CLIMATOP ONE o współczynniku 0,4 to szyby o najlepszych parametrach ciepłochronności na rynku.

Zestawy trzyszybowe CLIMATOP ONE firmy Glaspol, osiągają w zależności od grubości i rodzaju gazu wypełniającego współczynniki przenikalności cieplnej Ug=0,5 oraz Ug=0,4. W naszej ofercie powyższe szyby dostępne są wyłącznie z ciepłą ramką SWISSPACER, która dodatkowo poprawia ciepłochronność okien o około 8%.

Pakiet szyb CLIMATOP ONE 0,5 ma grubość 44mm, jest wypełniany argonem, a w standardowym wyposażeniu posiada ciepłą ramkę SWISSPACER dostępną w 4 kolorach.
Pakiet szyb CLIMATOP ONE 0,4 ma grubość 36mm, ale swoją rewelacyjną ciepłochronność zapewnia mu wypełnienie kryptonem. Ciepła ramka (w standardowym wyposażeniu) dodatkowo podwyższa ten już i tak wyjątkowo wysoki współczynnik. Okna Alpha z szybami CLIMATOP ONE 0,4 osiągają wiodące na rynku parametry termiczne.

Zalety płynące z zastosowania tego rodzaju szyb to nie tylko zmniejszenie kosztów ogrzewania, ale również ograniczenie nagrzewania się pomieszczeń, aż o 50% w odniesieniu do standardowych szyb. Dodatkową zaletą okien z tego rodzaju szybami jest wyeliminowanie odczucia chłodu podczas przebywania w pobliżu okna.

odsłon: 3159   2010-12-13
Okna Perfect Swing z ukrytym okuciem Winkhaus activPilot Select
Powiększ

Dla osób ceniących eleganckie rozwiązania przygotowaliśmy okno o wyjątkowym kształcie. System Perfect Swing w którym skrzydło oraz ościeżnicę okna wyróżniają subtelne zaokrąglenia. Profil ten w połączeniu z ukrytym okuciem ActivPilot Select wyznacza nowe trendy we wzornictwie okien pcv.

 

Więcej o okuciu activPilot Select: 

odsłon: 3187   2010-12-10
Okna Alpha wraz z okuciem Winkhaus Autopilot Comfort i pakietem trzyszybowym
Powiększ

Dla inwestorów ceniących zminimalizowanie kosztów zużycia energii w budynku proponujemy system przeznaczony do domów energooszczędnych (pasywnych), który wyprzedza o milowy krok dotychczas dostępne rozwiązania.

System Alpha , to obecnie najcieplejszy profil firmy VEKA. Zainstalowanie w nim okucia AutoPilot Comfort wyróżnia możliwość odsunięcia całego skrzydła od ościeżnicy okna aż o 6mm, co znacznie poprawia wymianę powietrza. Przysłowiową ?wisienką na torcie? jest zestaw trzech szyb, który dodatkowo podnosi już i tak wysoką ciepłochronność okna.

Więcej o okuciu autoPilot Comfort: 

odsłon: 3381   2010-12-10
rekordów: 10, strona 1 z 1
tel.: +48 502 862 084
e-mail: j.plata@justa.pl
© Justa - Okna i Drzwi PCV | Kraków - Nowy Sącz | Wizyt: 6238700 | Online: 2 realizare: proiectarea saiturilor - intellect.pl